نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: در جستجوی تعادل

کاربر سایت
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    میزان امتیاز
    0

در جستجوی تعادل

با سلام وعرض ادب و احترام خدمت استاد گرامی و دوستان محترم

من مدت 3ماه است که تازه با این سایت و مطالب آن آشنا شدم و پک کامل سی دی های تجسم خلاق(غیر حضوری) را از همان ابتدا تهیه کردم وبه ترتیب انجام دادم و حالا به سی دی در جستجوی تعادل رسیدم، با اجرای این سی دی با حالات مختلفی مواجهه شدم،

در ابتدای گوش دادن به این سی دی حالت کرختی شدید بعد از انجام پیدا می کردم، بعد خود به خودحین انجام سی دی بی اختیار آه و ناله می کردم و یکبار در ناحیه چاکرای قلب احساس سنگینی کردم و حالا که حدودِ 5 روز انجام دادم روزی دوبار، حالاتی شبیه هیپنوتیزم برایم پیش می آید و دستهایم خود به خود بالا می آیند و یک دستم شروع به چرخش میکند که تقریبا بیرون آمدن از این حالت با گوش کردن به صدای استاد که تاکید می کنن به دستها و پاها توجه کنید و چشمهاتونو باز کنید برام سخت میشه چون دستم داره می چرخه و بدنمو احساس نمی کنم، با تاخیر و تلقین می تونم از این حالت بیرون بیام،
    سوالم اینه که
    چرا این حالات از ابتدا تا اکنون برایم اتفاق می افتند؟
    و آیا من با انجام این سی دی هیپنوتیزم می شوم و چرا و چگونه خارج شم از این حالت؟

سوال آخر با تشکر از شما اینه که آیا می تونم سی دی های خود هیپنوتیزم را هم تهیه و همراه با تجسم خلاق با هم انجام بدم؟ با توجه به اینکه تا حالا 11 تکنیک تجسم خلاق راانجام دادم و هنوز 19 سی دی دیگه مونده...

ممنون میشم منو راهنمایی کنید...

با سپاس فراوان

مدیران سایت
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    میزان امتیاز
    10

Re: در جستجوی تعادل

درود بر شما
    دوست عزیز تکینک های تجسم خلاق شما را در حالت خلسه قرار می دهد. حالت هایی که ایجاد شده است حالت های خلسه هست.
    برا ی تقویت ان یا استفاده های دیگری که می توانید از حالت خلسه بکنید در دوره هیپنوتیزم هم امده است . در واقع تجسم خلاق تفاوت زیادی در اصل ندارند تنها روش ایجاد خلسه انها متفاوت است
    می توانید با استفاده از تلقین از این حالت خارج شوید
    استفاده همزمان هیپنوتیزم و تجسم خلاق مانعی ندارد
    موفق باشید

کاربر سایت
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    میزان امتیاز
    0

Re: در جستجوی تعادل

درود و سپاس از پاسخ و راهنماییتون استاد...

کاربران دعوت شده