صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: سوال در مورد قانون جذب

کاربر سایت
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    میزان امتیاز
    0

سوال در مورد قانون جذب

با سلام
    لطفا من را راهنمایی کنید که چگونه از قانون جذب برای رسیدن به آرزوها می توان استفاده کرد؟
    من در این مورد کتاب زیاد مطالعه کردم و راه کارهای آن را هم خیلی انجام دادم اما نتیجه ای حتی کوچک که من را به ادامه وادارد ندیدیم و حس نکردم.
    از دوستان خواهش می کنم اگر کسی تجربه ای در این زمینه دارد بیان کند تا من امیدوارانه تر این مبحث را ادامه دهم .
    با تشکر

کاربر سایت
    میزان امتیاز
    0
    سلام

قانون جذب : " انتظار موفقیت را بکشید تا موفق شوید"

ولی شما فقط به آرزویتان فکر کرده اید، آن را دیده اید، ولی به قانون جذب شک داشته اید، در قانون جذب ، افکار و باورهای منفی هم موثر اند، وقتی که شما انتظار رد شدن قانون جذب را بکشید، مسلما آن برای شما مردود خواهد بود.

به این قانون شک نداشته باشید چون که خدا در قرآن کریم می فرماید " خدا سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر آن که خود آن قوم تغییر دهند" پس مطمئن باشید که سرنوشت خود را خود رقم می زنید، در جای دیگر قرآن داریم " [HIGHLIGHT=#ffff00]و آسمان ها و زمین را برای شما رام کردم، در این نشانه هایی است برای گروهی که تفکر می کنند[/HIGHLIGHT]" رام شدن آسمان و زمین همان قانون جذب است و افرادی که تفکر صحیح دارند آسمان و زمین برای آن ها رام می شود، شما تفکر منفی دارید پس قانون جذب هم برای شما منفی است.

حضرت علی (ع) می فرماید : [HIGHLIGHT=#92d050]خداوند به اندازه ی نیت هر کس به او می بخشد[/HIGHLIGHT] و این هم باز بیان گر قانون جذب است.

من چند ماه با قانون آشنا شدم ، جاهایی که اطمیان کامل به تصور ذهنی ام پیدا کرده بودم جواب داده و جاهایی که از نتیجه خوف داشتم ، نتیجه ای ندیدم

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــ
    التماس دعا

روز ها فکر من این است و همه شب سخنم / که چرا غافل از احوال دل خویشتنم؟
    از کجا آمده ام ، آمدنم بهر چه بود/ به کجا می روم آخر ننمایی وطنم

کاربر سایت
    میزان امتیاز
    0
    از شما دوست عزیز(nabeghe) سپاسگذارم اما اگر راه کارهای بیشتری میدانید لطفا من را راهنمایی کنید . متشکرم

کاربر سایت
    میزان امتیاز
    0
    یکی دیگر از اصل هایی که حتما باید اجرا شود ،‌ قانون شکرگزاری است. در قرآن کریم داریم که "اگر شکر کنید به شما می افزاییم" ، اگر شما از آنچه که دارید شاکر نباشید و از حق تعالی ، سپاسگزار نباشید ، به آنچه که می خواهید ، نخواهید رسید. به همین منظور بهتر است که یک لیست شکرگزاری تهیه کنید و روزانه آن را مرور کنید و خداوند خود را به خاطر آن چه که دارید شاکر باشید.

اگر می خواهید از قانون جذب، استفاده ی بهتری ببرید می توانید از نرم افزار راز بیوریتم چهار فصل در http://www.raze4fasl.com/4Fasl/Index/ استفاده کنید این نرم افزار شما را مجبور به اجرای درست قانون جذب خواهد کرد. از دیگر ویژگی های خوب این نرم افزار ، مراقبه ی همگانی آن می باشد.

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـ
    [HIGHLIGHT=#ffff00]قرآن بهترین ، قانون اساسی زندگی است[/HIGHLIGHT]. اگر می خواهیم کتاب های مختلفی را در زمینه های گوناگون بخوانیم ، بهتر است که اول قرآن را با تأمل بخوانیم و آن را حفظ کنیم.

کاربر سایت
    میزان امتیاز
    0
    salam doost azizam
    yeki az rahayee ke man be an motaghedam name neveshtan be fereshte afrad ast
    name neveshtan be kaenat masalan darya ke energy ziady darad

matn:ey fereshteye eshghe....to ra sepas migooyam ke felan moshkele mara hal kardi va ravabete doostaneye khobi beine man va ....bargharar ast

hata mitavani az fereshte afrad bekhahi oo to ra bebakhshad

rahe digar an ast ke to bayad baravarde shodane arezooyat ra az ghabl bebini
    be nazare man ke iman va bavarat kamel nist choon shak dari va be donbale yek chiz baraye taghviate bavarat migardi

سلام دوست عزیزم
    یکی‌ از رهایی که من به آن معتقدم نامه نوشتن به فرشته افراد است
    نامه نوشتن به کائنات مثلا دریا که انرژی زیادی دارد

متن:ای فرشته عشق....تو را سپاس می‌گویم که فعلا مشکله مرا حل کردی و روابط دوستانهٔ خوبی‌ بین من و ....برقرار است

حتی میتوانی‌ از فرشته افراد بخواهی او تو را ببخشد

راه دیگر آن است که تو باید برآورده شدن آرزویت را از قبل ببینی‌
    به نظر من که ایمان و باورت کامل نیست چون شک داری و به دنبال یک چیز برای تقویت باورت میگردی

ویرایش و فارسی شده توسط amirhvr توسط لینک زیر
    http://www.behnevis.com/api/example.html

کاربر سایت
    میزان امتیاز
    0
    با عرض سلام خدمت دوست عزیز SANAAAZ
    مطالب شما را مطالعه کردم اگر اشتباه نکنم شما کتاب از دولت عشق اثر کاترین پاندر را مطالعه کردیدو کتاب خوبی میباشد و بهتره این کتاب را به همه دوستان معرفی کنیم.
    موفق باشید

کاربر سایت
    میزان امتیاز
    0
    این جمله رو بار ها شنیدم:
    هرچه بیشتر دنبال آرزو ها بروید از شما دورتر خواهند شد.
    یا به عبارت دیگه، آرزو کنید و سپس آن را رها کنید تا به آن برسید!
    این با قانون جذب، متناقض نیست؟

کاربر سایت
    میزان امتیاز
    0
    نه متناقص نيست
    به خاطر اين كه ژوزف مورفي در كتاب شعور باطن ميگه تا وقتي ذهن درگير اون موضوع باشه چيزي دريافت نميشه بايد اول خواستتون رو تعيين كنيد و بعد روي رسيدن بهش تمركز كنيد و سپس اون رو رها كنيد و به دست كاينات بسپاريد باور داشته باشيد كه به خواستتون ميرسيد سپس ذهن را ارام كنيد و شاد باشيد و ديگر به ان فكر نكنيد و فقط منتظر رسيدن به خواستتون باشيد

کاربر سایت
    میزان امتیاز
    0
    ساناز عزیز سلام
    ممکنه من و راهنمایی کنی که چگونه می توانم ایمان و باورم رو نسبت به رسیدن ارزوهام تقویت کنم
    متشکرم

مدیران سایت
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال
    میزان امتیاز
    10

تقويت آرزوها

سلام .
    اگر مي خواهيد باور خود را در مورد خواسته ها و آرزوهايتان بيشتر كنيد بايد انها را تجربه كنيد و ان را بچشيد.
    در كتاب راز و ديگر كتاب هاي كه در اين مورد هست امده است كه بايد مزه خواسته و ارزو چشيد شود بايد به ناخودا كهاه خود بقبولانيد كه حتما به ان مي رسيد. براي اينكار چشمانتان را ببنديد و تصور كنيد كه انچه مي خواستيد هم اكنون در اختيار شما هست و ان را با تمام وجود تجربه و حس كنيد.
    در كتاب مهارت هاي كاربردي زندگي كه از تكنيك هاي هيپنوتيزم براي كار كردن روي ناخود اگاه استفاده كرد ه ايم كه همين تكنيم هاي تجسم خلاق مي باشد در بخش ارزوها و خواسته اين تكنيك را به طور كامل توضيح داده ايم شما مي تواني ان را در بخش تجسم خلاق تجسم خلاق آرزوها به طور كامل ان را مطالعه كنيد يا با استفاده از تكنيك هاي عملي در بخش سي دي هاي صوتي و تصويري آن را تجربه كنيد . اين تكنيك به نام حس برنده شدن هم شناخته مي شود . حسي كه د ر ورزشكاران ايجاد مي شود و برنده شدن انها قطعي مي گردد. .
    موفق باشيد.

کاربران دعوت شده